Dovolená

a cestovní kanceláře

Exim Tours a Citibank ve společném projektu

Napsal admin • Čer 17th, 2010 • Rubrika: EXIMtours

Největší česká cestovní kancelář Exim Tours se nově stala partnerem exkluzivního programu Citi Club, který v České republice zahájila Citibank. Až osmiprocentní slevu na základní ceny zájezdů pořádaných touto cestovní kanceláří tak získá každý držitel kterékoli Citi kreditní karty včetně těch, kteří mají základní variantu Classic, za jejíž vydání a vedení neúčtuje banka žádný poplatek.

„U „last moment“ zájezdů a speciálních nabídek pak platba Citi kreditní kartou zlevní zájezd o 4 procenta. Sleva se vztahuje na klienta kupujícího zájezd a osoby uvedené v jeho cestovní smlouvě. Rodina tak na dovolené může ušetřit i několik tisíc korun a navíc si může celou platbu rozložit na splátky s výhodnou úrokovou sazbou,“ říká Marek Dostál, ředitel segmentu kreditních karet Citibank.

„Partnerství cestovní kanceláře a banky je logické, protože díky kreditní kartě od Citibank klienti nejen ušetří již při nákupu zájezdu u Exim Tours, ale navíc mají na dovolené mnohem více jistoty. Platit kreditní kartou v zahraničí totiž bývá v drtivé většině případů levnější variantou než výměna hotovosti ve směnárně či na pobočce banky“, dodává Stanislav Zíma, marketingový ředitel Exim Tours.

Kreditní karta je také velmi zajímavým nástrojem pro klienty z hlediska bezpečnosti. Při používání kreditní karty v zahraničí se významně snižuje riziko, že její držitel přijde o své prostředky následkem ztráty či krádeže karty. Například při ztrátě peněženky v zahraničí je kreditní kartu většinou možné okamžitě zablokovat, a to buď dočasně nebo trvale. Zablokování a vydání nové kreditní karty je u Citibank vždy zcela zdarma. Kreditní kartu si její držitel může proti jejímu zneužití navíc pojistit, a mít tak jistotu, že o své peníze nepřijde. Pojištění zneužití kreditní karty se vztahuje na události, které nastaly v době např. do 72 hodin před žádostí o blokaci karty.

V rámci kreditní karty si klienti mohou výhodně sjednat také cestovní pojištění. To pomáhá řešit následky nečekaných situací, které mohou majitele kreditní karty potkat po celém světě. Kreditní karta tak šetří čas – není nutné se zabývat sjednáváním jednorázového pojištění před cestou do zahraničí, cestovní pojištění ke kreditní kartě lze sjednat jednoduše po telefonu prostřednictvím non-stop zákaznické linky CitiPhone. Vedle zmíněných pojištění umožňuje také jednoduše sjednat pojištění schopnosti splácet úvěr z kreditní karty (CreditShield) a dále Pojištění pravidelných plateb. Nabídka pojištění k Citi kreditním kartám je tak jednou z nejkomplexnějších na českém trhu. (Detailní informace naleznete na www.citibank.cz).

Citi Club je unikátní tím, že klienti nemusí sbírat žádné body, aby v budoucnu získali určitý benefit. Sleva je jim poskytnuta hned při placení, přímo u obchodníka. O uvedenou slevu tedy zaplatí méně. Mezi partnery Citi Clubu je nyní spolu s Exim Tours celkem 23 prodejců či značek z různých segmentů jako jsou například Blažek, Baumatic, Eta, Garmin, Eiffel optic, Natuzzi, Tom Tailor, Storm, velké množství restaurací, ale i další. Klientovi stačí k získání slevy jen zaplatit Citi kreditní kartou, o nic dalšího se nemusí starat. Držitelé zlaté kreditní a debetní karty – vedle toho, že mohou využívat slev v rámci Citi Clubu – získávají přístup k výhodám Gold Clubu (dříve Privilege Program), jenž byl připraven exkluzivně pro ně. Více než 70 partnerů tohoto programu nabízí držitelům zlaté kreditní karty celou řadu slev a nadstandardní servis v oblasti prémiového zboží, módy, gastronomie, sportu, zábavy a životního stylu.

Citibank také nabízí jedno z nejdelších bezúročných období – až 55 dnů. A kolik taková kreditní karta stojí? U Citibank neplatíte u varianty Classic ani za vydání karty, ani roční poplatek za vedení účtu či pravidelný měsíční výpis. A pokud budete včas splácet, můžete mít vše úplně zadarmo! Pouze když nestihnete peníze vrátit v bezúročném období, začnete platit úroky. I zde však existují možnosti, jak si půjčku zlevnit pomocí splátkových programů, díky nimž si můžete snížit úročení až na 9,9 procent ročně. Pokud tedy zaplatíte větší nákup a víte, že peníze nestihnete uhradit v bezúročném období, zavoláte do banky a ta vám po domluvě částku rozloží na individuální splátkový program s výrazně výhodnější úrokovou sazbou.


Štítky: ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Komentáře k článku