Dovolená

a cestovní kanceláře

K moři s dětmi a s překvapením

Napsal admin • Čer 17th, 2010 • Rubrika: EXIMtours

Prázdniny s dětmi u moře bývají ty nejkrásnější, ještě po letech se na ně vzpomíná. Snad právě teď, kdy na nás odevšad útočí slovo krize, kdy jsme my i děti unaveni předlouhou zimou bez sluníčka, jsou první jarní paprsky tou nejlepší motivací pro výběr dovolené s rodinou u některého z teplých moří. Obzvlášť, když motivaci umocní nabídka, kterou by bylo škoda obejít bez povšimnutí.

Vaše dítě může jet na vybraný zájezd zcela zdarma, a rodiče dostanou na cestu přímo na letišti při odbavení překvapení na přilepšenou – „kapesné“ v eurech. Připravila je pro jarní výběr rodinných dovolených letecky k moři naše největší cestovní kancelář Exim Tours. I touto nabídkou – 20 tisíc dětí od dvou let zdarma a 20miliónů korun „kapesného“ pro jejich rodiče – vyjadřuje svoji dlouhodobou stabilitu na trhu, dobré hospodaření a záruku velkých zkušeností při výběru hotelů, vhodných právě pro pobyt s dětmi v osvědčených destinacích.

Je známo, že pokud jsou spokojeny Vaše děti, jste spokojeni i Vy. Služby v lokalitách zahrnují obvykle stravování formou All Inclusive, možnost rodinných pokojů, hlídání dětí, dětské bazény, bazény s atrakcemi, herny a sportoviště, a též především pozvolný vstup do čistého teplého moře.

Mezi osvědčenými cíli rodinných cest nechybí známé destinace v Bulharsku u Černého moře, na řeckých ostrovech i na turecké riviéře, odkud se turisté s dětmi vracívají nadšeni z teplého čistého moře a turecké přívětivosti. Hotely např. v bulharské Varně či Burgasu si už dávno nezadají s nejkvalitnějšími místy ve Středomoří, moře nezklame svými širokými plážemi s jemným pískem a blahodárným vlivem na zdraví dětí. Bulhaři i Řekové děti milují a všude jsou srdečně vítány. Řecko je na druhém místě v Evropě podle žebříčku světové organizace, která hodnotí kvalitu pláží po celém světě. Těch nejkrásnějších, označených modrou vlajkou, najdete v Řecku několik stovek, více pak na španělských plážích, kde si můžete najít své místo prázdnin s dětmi v Andalusii, na Costa Bravě i na Mallorce. Tam se nabízí pohoda v evropském bezpečí s vynikajícím sevisem a mírným, příjemným podnebím, které zahřeje až do října.

Rovněž tuniská letoviska z nabídky nezklamou svými plážemi, poloostrov Djerba má nejstabilnější teplé moře i vzduch až do podzimu a totéž platí o egyptských letoviscích v Hurghadě, Sharm El Sheikhu či Tabě.

Nabídka léta s dětmi zdarma a s kapesným nezapomíná ani na vzdálenější exotiku s dopravou dálkovými letouny ČSA na kubánské Varadero a do nejznámějšího karibského letoviska na poloostrov Yucatán – mexického Cancúnu. Je-li někomu přesto opravdový Karibik daleko, i když děti obvykle exotické cesty snášejí lépe než někteří dospělí, zaleťte si na italskou Sardinii, které se právem říká Karibik Středomoří.

Důležité bývá děti na cestu připravit, aby se těšily, a tak je dobré vybírat místo prázdnin společně. Můžeme je zaujmout vyhlídkou lodních výletů, šnorchlování mezi korály, jízdy pouští v karavaně velbloudů, plavání s delfíny, řádění v aquaparku či cesty do hlubin jeskyní. \r\nHlavní je teď – ještě v dubnu – ten správný výběr místa pro pobyt s ohledem na věk dítěte, při němž se můžete orientovat nabídkou CK Exim Tours na pobočkách, v katalozích a na stránkách www.eximtours.cz.


Štítky: , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Komentáře k článku