Dovolená

a cestovní kanceláře

Klienti CK EXIM tours budou létat s Travel servicem

Napsal admin • Čer 17th, 2010 • Rubrika: EXIMtours

KLIENTI CK EXIM TOURS BUDOU OD LISTOPADU LÉTAT NA SVOU DOVOLENOU MODERNÍMI LETADLY TRAVEL SERVICE

Největší česká cestovní kancelář EXIM tours si vybrala služby letecké společnosti Travel service.

Letecká společnost Travel Service, jednička na trhu charterové letecké dopravy v České republice, Maďarsku a na Slovensku a největší česká cestovní kancelář CK EXIM Tours uzavřely smlouvu na zajišťování letecké dopravy na tři roky. Kontrakt podepsali minulý týden představitelé obou společností. Klienty CK EXIM Tours budou od 1. listopadu na svou zimní i letní dovolenou dopravovat do desítek destinací moderní letadla největší české soukromé letecké společnosti Travel Service.

„Velice si vážíme toho, že jsme získali důvěru největší cestovní kanceláře na českém trhu CK EXIM tours. Uzavření smlouvy je pro nás o to významnější, že EXIM tours začne plně využívat našich služeb jako exklusivní parter. Těší nás, že v následujících třech letech budou klienti této stabilní a rostoucí cestovní kanceláře odlétat na dovolenou na palubách našich letadel“, říká Roman Vik, generální ředitel Travel Service.

„Letecká společnost Travel Service zvítězila ve výběrovém řízení na zajišťování charterových letů pro naše klienty. Vzhledem k objemu zakázky projevilo zájem o spolupráci s EXIM Tours několik leteckých společností. Jedním z faktorů, důležitým pro naše rozhodnutí, byla i dobrá zkušenost z dlouhodobé spolupráce s Travel Service na dalších středoevropských trzích. Jsem přesvědčen, že Travel Service jako největší charterový dopravce v zemi, je garancí vysokého standardu služeb a servisu pro naše klienty“, říká Ferid Nasr, generální ředitel cestovní kanceláře EXIM Tours

EXIM Tours, jehož služeb ročně využije více jak čtvrt miliónů klientů, je držitelem mnoha ocenění. Z poslední doby je to například první místo v oborové kategorii a 22. místo v prestižní anketě Českých 100 nejlepších.

Klienti CK EXIM Tours budou létat s Travel Service na svou dovolenou do desítek destinací na jihu Evropy, ve Středomoří a během zimní sezóny do mnoha exotických destinací – např. Kuba, Dominikánská republika,Venezuela, Mexiko, Kostarika, Kapverdské ostrovy, Keňa, Thajsko, San Andrés, Spojené Arabské Emiráty a tradičně do egyptských letovisek. Dálkové lety za exotikou budou Travel Service operovat dálkovým strojem Boeing 767- 300 ER, který nabízí klientům větší pohodlí na palubě a širší rozsah služeb.

Služeb Travel Service vyžívá v ČR valná většina CK. Travel Service je jedničkou charterového trhu nejen v České republice, ale i v Maďarsku a Slovensku. V posledních dvou letech společnost Travel Service expandovala a získala další trhy v Polsku, Španělsku a ve Velké Británii, kde má Travel Service bázována letadla. Letní sezónu 2010 bude Travel Service operovat 28 letadly. Travel Service má podepsané kontrakty se spol. Boeing Co. na nákup dalších letadel – např. moderní novinky Boeing 787-8 Dreamliner.

Kromě charterových letů provozuje Travel Service také pravidelné linky pod obchodní značkou Smart Wings (www.smartwings.com) a od r. 2007 privátní lety – aerotaxi kategorie Business Jet.


Štítky: , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Komentáře k článku