Dovolená

a cestovní kanceláře

Největší česká cestovní kancelář Exim Tours zavádí šrotovné na dovolenou

Napsal admin • Čer 17th, 2010 • Rubrika: EXIMtours

Jednička na českém trhu cestovního ruchu, Cestovní kancelář Exim Tours, zavádí s platností od pondělí 20. dubna 2009 šrotovné na dovolenou. Chce tak oslovit ty občany, kteří z úsporných důvodů hodlali „ušetřit“ a zůstat v době dovolených raději doma, na chatách nebo u rybníků pod stanem. Nyní se jim nabízí možnost plány na takovou dovolenou „sešrotovat“ a vyměnit ji za letecký zájezd k moři, při jehož nákupu získají šrotovné ve výši 1000 korun na každou platící osobu.

Průměrná čtyřčlenná rodina tak dostane na dovolenou u moře s leteckou přepravou 4 000 Kč šrotovného.

Příjemným překvapením od CK Exim Tours je, že tento příspěvek se týká všech zájezdů do všech destinací z celkové nabídky této cestovní kanceláře, včetně exotických cílů.

S příspěvkem šrotovného si tak klienti mohou zaletět např. do Turecka či na řecké ostrovy, kde je Exim Tours nejvýznamnějším touroperátorem, na špičce je i v Bulharsku a Španělsku. V letní nabídce jsou i pobyty na Maltě a na Sardinii. „Za podobné peníze, jako je dovolená ve Středomoří v červenci a v srpnu na Krétě, Kypru či na Sardinii, můžeme nabídnout exotiku v Karibiku,“ uvádí marketingový ředitel Ing. Stanislav Zíma, „s tím, že CK vychází vstříc rostoucímu zájmu svých klientů a rozšiřuje svoji exotiku též pro letní sezónu – zatím na kubánské Varadero a do mexického Cancúnu, kam jako jediná v ČR v létě dopraví turisty přímými charterovými lety.“

Na trhu exotických zámořských dovolených má Exim Tours většinový podíl. Jako vůbec první česká cestovní kancelář začala provozovat samostatně zámořské charterové linky, čímž ceny pobytů např. v Karibiku přiblížila tuzemským možnostem. Otevřela pro české turisty venezuelskou Isla Margaritu, později exotické Kapverdské ostrovy, Sjednocené arabské emiráty, či dokonce středoamerický Salvador. Charterové lety do Dubaje jsou díky CK Exim Tours jediným přímým leteckým spojením Prahy se Spojenými arabskými emiráty. Zatím poslední zimní sezónu otevřela kancelář novou destinací s přímým charterovým spojením právě v mexickém Cancúnu.

Největší část klientů létá s Eximem charterovými linkami provozovanými se společností ČSA. Na zámořských linkách jsou využívány dálkové stroje Airbus A310 a na cestách po Evropě především moderní velkokapacitní letouny Airbus A321.\r\nPro cesty svých klientů používá CK Exim Tours také služeb letecké společnosti Travel Service.


Štítky: , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Komentáře k článku