Dovolená

a cestovní kanceláře

On-line Konfigurátor: první řešení individuálního cestování v České republice

Napsal admin • Čer 17th, 2010 • Rubrika: FISCHER

Výkonný ředitel CK FISCHER Jiří Jelínek k novince uvedl: „Každým rokem roste počet Čechů, kteří cestují nejen na dovolenou, ale i do zahraničí individuálně a nevyužívají služeb žádné cestovní kanceláře. Podle statistik se jedná až o 10ti procentní meziroční nárůst. Chceme oslovit tyto klienty a nabídnout jim možnost, svou cestu nyní realizovat prostřednictvím CK FISCHER. Doposud neměli šanci si celou svou dovolenou naplánovat na jednom místě v jednom nákupním košíku. Nebo museli využívat služeb zahraničních internetových serverů. To se teď změnilo díky On-line Konfigurátoru.

Co nabízí On-line Konfigurátor
On-line Konfigurátor nabízí on-line a na jednom místě současnou rezervaci letecké dopravy a ubytování téměř kdekoli na světě. V unikátní databázi, do které CK FISCHER investovala miliony korun, jsou k ispozici lety se stovkami leteckých společností včetně low cost dopravců (Sky Europe a SmartWings) a ubytování ve více než 25 000 hotelích a apartmánech. Klient si jednoduše vybere, zda chce bydlet v hotelu v centru města, na pláži u moře nebo ve vile uprostřed přírody na samotě. Veškerá nabídka je on-line aktualizovaná a reálná. Platba zcela bezpečně probíhá prostřednictvím elektronického bankovnictví většiny tuzemských bank nebo platební kartou.

Pro koho je On-line Konfigurátor
On-line Konfigurátor je určen všem zákazníkům, kteří cestují individuálně. Největší zájem CK FISCHER očekává u obchodní klientely, mladých lidí a bezdětných párů.

Nárůst tržeb až o 10 procent
CK FISCHER očekává, že už do konce letošního roku využije služeb On-line Konfigurátoru až 5 000 klientů a tržby dosáhnou několik desítek milionů korun. Během několika následujících let by tržby měly vzrůst na několik stovek milionů korun a zvýšit celkové tržby CK FISCHER až o 10 procent.
V Západní Evropě je běžné, že až 40 procent tržeb cestovních kanceláří tvoří individuálně sestavované cesty. Podobný trend očekáváme i v České republice,“ doplňuje Jiří Jelínek. On-line Konfigurátor navazuje na vloni představenou službu  likniazmiz.cz, která jako první v České republice umožnila nejen on-line rezervaci, ale i on-line platbu klasických katalogových dovolených.


Štítky: , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Komentáře k článku