Dovolená

a cestovní kanceláře

Stanovisko CK Exim Tours k cestám do Mexika

Napsal admin • Čer 17th, 2010 • Rubrika: EXIMtours

Cestovní kancelář Exim Tours přepravuje přímými charterovými lety své klienty výhradně do oblasti Yucatan, kde leží Cancún i památky, navštěvované během poznávacích programů. Od Mexico City, kde je nemoc diagnostikována, je vzdálena zhruba 2 300 km.

Žádný stát světa zatím nevydal varování či zákaz cest do Mexika. Ministerstvo zahraničí ČR ani velvyslanectvi ČR v Mexico City také před cestami nevaruje, jen turisty upozorňuje na momentální uzavření památek a muzeí v Mexico City.

Žadný výskyt nemoci nebyl v Mexiku hlášen mimo centrální oblast země v Mexico City a jeho bezprostředním okolí. U doložených případů nemoci v USA stačí k léčení nasazení antibiotik a nemocní nejsou hospitalizováni.

Situaci v Mexiku ve spolupráci s mistním partnerem a spolu s dalšími velkými zahraničními cestovními kancelářemi Exim Tours monitoruje a v případě dalšího vývoje přijme odpovídající opatření. Zatím není k žádným zvláštním opatřením důvod. Žádný stát světa nic speciálníiho svým turistům nedoporučuje, kromě zvýšené hygieny, což CK Exim Tours doporučuje vždy a u všech zájezdů zejména do exotických oblastí, a cesty do Mexika nyní nijak neomezuje.

Pro případy dotazů na podmínky změny či zrušení cesty do Mexika plně platí podmínky uzavřené cestovní smlouvy včetně v ní uvedených storno podmínek. To platí pro všechny klienty, kteří mají uzavřené cestovní smlouvy na pobytové zájezdy v Cancúnu a na Malý okruh Yucatanem.

„Pro klienty s platnou smlouvou na poznávací program Velký okruh Mexikem proveřujeme, zda podmínky na míste umožňují realizaci tohoto programu. Poskytujeme jim aktuální informace. V případě, že program Velký okruh Mexikem nebude možné uskutečnit z důvodu uzavření památek v oblasti Mexico City, budeme klienty informovat o variantách řešení této situace,“ uvedl ing. Stanislav Zíma, marketingový ředitel CK Exim Tours.


Štítky: , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Komentáře k článku