Dovolená

a cestovní kanceláře

Svatba v zahraničí: přípravy

Napsal admin • Úno 4th, 2012 • Rubrika: Nezařazené

Svatba v zahraničí je dnes už téměř běžnou záležitostí. V dnešním článku se dozvíte jak se připravit na svatbu pořádanou v zahraničí.

Jak velká to bude svatba ?

Velkou roli bude hrát jak velkou svatbu budete chtít. Většinou si lidé do zahraničí nezvou žádné hosty. Ušetří tak na statební hostině a nemusí péci žádné svatební cukroví, stačí připravit pouze svatební koláčky pro svoji nejbližší rodinu. Svatební koláčky vám zaberou jen pár hodin a není to nic strašného je připravit.

Oznamení o svatbě

Celé své rodině můžete rozeslat oznámení o vaší svatbě. Stačí tedy zaslat v dopisových obálkách. Oni vám na oplátku zase zašlou svoje blahopřání ke svatbě. Vždy záleží také na tom, jaké tradici se při svatbách dodrží ve vaší rodině. To je asi hlavní a to rozhoduje. Nejde to tedy nijak paušálně říci.

Příprava na svatbu

Měly by jste mít připravené svatební šaty, ale měly by jste si také zajistit někoho kdo vám na místě udělá svatební účes. V dnešní době vyjdou svatební účesy docela levně, takže to nebude žádná velká částka. Jen je třeba to pořešit všechno pěkně dopředu, aby později nebyly žádné zbytečné problémy.


Štítky: , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Komentáře k článku