Dovolená

a cestovní kanceláře

Travel Service a Cestovní kancelář FISCHER budou spolupracovat i v příštím roce

Napsal admin • Čer 17th, 2010 • Rubrika: FISCHER

„Velice si vážíme toho, že jsme opět získali důvěru Cestovní kanceláře FISCHER. Těší nás, že i v následujícím roce budou klienti této stabilní a rostoucí cestovní kanceláře odlétat na dovolenou na palubách našich letadel. Uzavření smlouvy je pro nás o to významnější, že Cestovní kancelář FISCHER je naším největším klientem v oblasti charterových letů do přímořských destinací v České republice. Dosavadní spolupráci hodnotíme jako velmi úspěšnou. Jsem přesvědčen, že Travel Service nabídla nejlepší podmínky v kombinaci s vysokým standardem nabízených služeb a komfortem moderních letadel“, říká Roman Vik, generální ředitel Travel Service.

„Letecká společnost Travel Service zvítězila ve výběrovém řízení, které každým rokem Cestovní kancelář FISCHER vypisuje na zajišťování charterových letů pro své klienty. Vzhledem k tomu, že každým rokem výrazně roste počet našich klientů, zájem o spolupráci projevilo hned několik leteckých společností, mezi jinými i České aerolinie. Travel Service bude pro Cestovní kancelář FISCHER zajišťovat v roce 2009 charterové lety do většiny letovisek u blízkých moří a do některých exotických destinací“
, říká výkonný ředitel Cestovní kanceláre FISCHER Jiří Jelínek.

Výše tržeb z uzavřeného kontraktu může dosáhnout částky až 1 miliardy korun. Cestovní kancelář FISCHER a Travel Service podepsaly předběžnou rámcovou smlouvu.


Štítky:

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Komentáře k článku