Dovolená

a cestovní kanceláře

Zimní sezóna – růst o čtvrtinu

Napsal admin • Čer 17th, 2010 • Rubrika: FISCHER

Cestovní kancelář FISCHER dnes představila svou nabídku zájezdů pro nadcházející zimní sezónu 2009/2010. Největší novinkou jsou lyžařské zájezdy do Alp. CK FISCHER se tak stává plnoformátovou cestovní kanceláří. Výkonný ředitel CK FISCHER Jiří Jelínek vysvětluje: „V posledních letech postupně rozšiřujeme nabídku našich produktů. CK FISCHER byla historicky vnímána jako cestovní kancelář, která se zaměřuje pouze na dovolené u moře. To se ale změnilo. V loňském roce jsme zařadili do nabídky city breaky a letos lyžařské zájezdy. Díky tomu máme kompletní nabídku a klienti s námi mohou cestovat na dovolenou opravdu během celého roku.“ A doplňuje: „Do vytvoření dovolených na horách jsme investovali částku 10 milionů korun. Očekáváme, že jen během letošní zimy s námi na hory odjede 10 tisíc klientů a tržby z hor dosáhnou částky 130 milionů korun.“

Růst o více než 20 procent
CK FISCHER očekává, díky uvedení nového produkty „Hory“, růst tržeb o 22 procent a růst počtu klientů o 28 procent ve srovnání s předcházející zimní sezónou. V letošní zimní sezóně by mělo na dovolenou s CK FISCHER odjet 42 300 klientů a tržby by měly dosáhnout téměř 610 milionů korun.

Lyžování v Alpách
Do nabídky lyžařských zájezdů zařadila CK FISCHER nejžádanější a nejoblíbenější střediska v rakouských, italských, švýcarských a francouzských Alpách. Dovolené jsou rozděleny do 4 kategorií dle jednotlivých skupin klientů – rodiny, wellness&spa, náročné terény a snowpark&freeride. CK FISCHER zaměřila svou nabídku na klienty, kteří při své dovolené vyžadují kvalitní služby a servis. Lyžařské pobyty jsou nabízeny pouze s ubytováním ve středních a vyšších kategoriích s řadou doplňkových služeb. V ceně zájezdu je vždy kromě ubytování i zvolená forma stravování, skipas, asistenční služby a základní cestovní a úrazové pojištění. Průměrná cena zájezdu na osobu je 13 000 korun.

Hory s leteckou dopravou poprvé v ČR
CK FISCHER je první cestovní kanceláří v České republice, která u lyžařských zájezdů do Švýcarska a Francie nabízí leteckou dopravu ve spolupráci s SWISS International Air Lines na lince z Prahy do Ženevy. CK FISCHER plánuje, že letecky lyžovat během letošní zimy odjede přes 3 tisíce klientů. V ceně zájezdů je kromě letecké dopravy i transfer z letiště do hotelu a zpět a také služby delegáta.

Dan Plovajko
tiskový mluvčí


Štítky: , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Komentáře k článku